dartsmasters
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salutare Clujeni

3 participanți

In jos

Salutare Clujeni Empty Salutare Clujeni

Mesaj  paulos Sam Mar 06, 2010 11:03 am

Vin la voi cu rugamintea sa ajutati si la dezvoltarea DARTS-ului oradea.In 26-27 martie 2010 se va desfasura la Oradea un Open in care vor fi acordate puncte standard si zic eu si premii atractive.Am incercat sa fac in asa fel incat sa pot multumi mai multa lume.Eu zic ca grila de premiere o sa multumeasca multa lume Smile
ASA CA FAC UN APEL LA VOI SA VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE SI SA NE AJUTATI SA FACEM CEVA MAI MULT PENTRU DARTS. LOCATIA ESTE MINUNATA SI CONDITIILE DE JOC EXCELENTE.VEDETI AFISUL PE SITEUL FEDERATIEI.
MULTUMESC SI SINCER MA BAZEZ PE VOI.NUMAI BINE
paulos
paulos

Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Oradea

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Re: Salutare Clujeni

Mesaj  fotografu' Sam Mar 06, 2010 3:58 pm

o s aincercam sa venim ...
fotografu'
fotografu'
incepator-mediu
incepator-mediu

Mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie : 6
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.ionutphoto.com

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Multumesc

Mesaj  paulos Sam Mar 06, 2010 8:23 pm

Multumesc tare mult si chiar sper sa veniti mai ales pt ca am auzit ca sunt jucatori de valoare in Cluj.Mai daca noi ardelenii nu ne ajutam intre noi atunci cine sa ne ajute.Cati sunteti care ati venii?Merci mult salut
paulos
paulos

Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Oradea

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Re: Salutare Clujeni

Mesaj  fotografu' Sam Mar 06, 2010 8:52 pm

stii cum e .. eu pot vb doar in numele meu. pana nu ne strangem cu totii, cel mai probabil marti cand e si urmatoarea etapa, sa vb despre asta nu cred ca ar putea sa-ti dea nimeni un raspuns. (vad ca pe forum nu a reactionat nimeni).
fotografu'
fotografu'
incepator-mediu
incepator-mediu

Mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie : 6
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.ionutphoto.com

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty da asai

Mesaj  paulos Sam Mar 06, 2010 9:01 pm

asta cam asa este .nici nu poti sa fortez mana nimanui.dar eu zic ca ar fi conditii avand in vedere ca distanta nu este asa mare ca la Timisoara de exemplu si cazare am gasit la 35 de lei ( vezi afisul) asta daca vreti sa stati peste noapte.eu nu cred ca ar fi problema banilor .........acuma chiar asa nu cred ca a lovit crisa Clujul Smile)
Eu iti multumesc si sper sa ne vedem in numar cat mai mare.Ma mira ca Bucurestenii sau anuntat si vorba aia ......ei au un pic de drum pana aici..
paulos
paulos

Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Oradea

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Re: Salutare Clujeni

Mesaj  the dentist Lun Mar 08, 2010 4:51 pm

paulos din pacate nu pot sa promovez o alta asociatie
in cazul de fata federatia de darts din romania
nu exista nici un fel de beneficiu din aceasta activitate inafara de placerea de a juca darts cu cativa jucatori deosebiti chiar si de la bucuresti
din cate am inteles eu premiile le dati voi
taxele de inscriere le luati tot voi ?
cu ce va ajuta pe voi ca dezvoltare a jocului de darts in oradea acordarea de puncte
asa ca pe viitor rogu-te in cazul in care doresti sa promovezi o activitate sub egida altei asociatii sa ai si acceptul asociatiei in randul careia vrei sa promovezi aceasta activitate
in cazul in care doresti sa dezvolti darts-ul in oradea si te putem sfatui fara alte costuri putem discuta
in rest cei care vor sa vina la oradea vor veni din propie initiativa
cat priveste facilitatile cu hotel scorpion poate sunt unii care pot obtine discounturi mai mari chiar daca sunt din cluj
si nu rezuma totul la bani

the dentist
Admin
Admin

Mesaje : 45
Puncte : 68
Reputatie : 2
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 48
Localizare : cluj-napoca

http://dartsmasters.ro

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Salutare

Mesaj  paulos Lun Mar 08, 2010 8:55 pm

Salut si merci de raspuns.O sa tin cont de cele spuse de tine dar sa stii ca nu este vorba de nici o asociatie.In Oradea nu exista asa ceva.In Oradea sunt cativa ( mult mai putini ca in Cluj) jucatori care vor sa promovede acest sport,Spord de pe urma caruia mai tarziu poate o sa si profitam , ma refer la partea materiala.Asa ca nu vad nimic rau in a promova de gratis acest sport.Chiar daca am gresit povestind despre asta pe siteul vostru eu am crezut ca jucatorii de darts din romania sunt o " familie" Dar vad ca si aici exista ura si invidie.Adica asa ma auzit eu .Poate gresesc dar prea multa lupta pt un sport asa frumos.prea multe gasti asa zise asociatii care se divid pe parcurs .Da .premiile le dam noi iar banii din incasari merg tot
pe premii.nu face nimeni avere de pe urma concursului.Sincer daca te uitai atent pe afis ai fi vazut ca hotel Scorpion nu este la sponsori si sincer nici nu-i hotelul lui mama dar era o varianta in cazul in care aterizezi in Oradea si nu stii in ce directie sa o apuci.L-am recomandat pt ca este la 50 m de locatia concursului.Am facut asta la inde,mnul lui Bubu si eu zic ca bine am facut.Asa ca draga " colega" ce sa-ti m-ai zic.....mi-ar place sa vii la Oradea sa bem o bere si sa-mi mai zici si mie cum sta treaba cu asociatiile si cu promovarea concursurilor.Sincer eu sunt la inceput si accept orice critica si observatie.Multumesc si sa ne vedem cu bine.salut
paulos
paulos

Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Oradea

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Re: Salutare Clujeni

Mesaj  the dentist Mar Mar 09, 2010 10:50 am

exact chestia care o faceti voi la oradea s-a mai facut la sibiu
ai mai auzit tu ceva de sibiu de atunci,
iti pun o singura intrebare si vreau sa-mi raspunzi cat poti tu de sincer
daca nu aveati banii de premii facea cineva open la voi?
pune-ti intrebarea urmatoare
pot sa dau premii 400 de lei; cati oameni din federatie vor veni la concursul organizat de mine?
la timisoara li s-a atras atentia celor de acolo ca nu au putut strange pe plan local decat 20 de oameni
cati oameni din oradea poti tu strange, ca sa nu primesti observatii?
gandeste-te la asta facand exceptie de banii pe care a-ti reusit sa-i strangeti
citeste ce a scris tibi pe forumul lui
cu hotelul m-ai inteles gresit
directorul de la firma scorpion este un foarte bun prieten de al meu
cunosc hotelul pentru ca la nunta lui am stat acolo
si printre altele sa stii ca am facut 5 ani facultatea la oradea
eu vroiam sa spun ca puteati sa promovati in oradea mult mai bine darts-ul cu banii pe care a-ti reusit sa ii faceti rost

the dentist
Admin
Admin

Mesaje : 45
Puncte : 68
Reputatie : 2
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 48
Localizare : cluj-napoca

http://dartsmasters.ro

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty salut

Mesaj  paulos Mar Mar 09, 2010 10:27 pm

Merci de sfaturi ....dar sincer nici nu stiu cum si ce sa fac sa pot promova mai bine darts-ul i Oradea .Exista un club unde se joaca in darts in Oradea si mai multe baruri care mai au boarduri dar aici nu este ca la Cluj.Zeci de jucatori.Pasionati sunt cu zecile dar din pacate nu am gasit intelegere la patronul clubului de specialitate as aca am organizat pe unde am putut.Banii au venit de la niste prieteni care sunt si jucatori de darts ( norocul nostru) Eu nu stiu ce a scris tibi pe site si nici nu-i stiu adresa site-ului.Poate mi-o dai tu.Incearca sa-mi scrii pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asa poate o sa comunicam mai bine.Tu ai terminat stomatologia .......ma gandesc ca de acolo si ID tau .Am si eu o gramada te prieteni stomatologi in Oradea.Sorin Ungureanu, Raul Mihalceanu, Calin Polman,Cristi Conta......
Eu iti multumesc de sfaturi si sper sa ne mai auzim .cred ca r fi cel mai simplu pe email.merci mult
paulos
paulos

Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Oradea

Sus In jos

Salutare Clujeni Empty Re: Salutare Clujeni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum