dartsmasters
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SE POATE SI FRUMOS

+5
andrei_bsf
gufy
alexero2002ro
fotografu'
zo-lee
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  Bill`s Eye Mier Feb 17, 2010 12:25 pm

Salutare si bine v-am gasit. Am fost curios astazi sa vad ce se intampla la Cluj cu Maratonul de care imi povestea Zoli inflacarat si pasionat in Decembrie la etapa nationala din Bucuresti... Trebuie sa recunosc ca sunt putin uimit, insa trebuie sa exclam: BRAVO FRATILOR! Daca as avea acum o palarie iar voi ati putea sa ma vedeti, ati vedea cum ma inclin si-mi scot palaria in fata voastra!
Asa cum spunea un mare filozof Bulgar: "Deci.... se poate!!" Atunci cand vrei si te organizezi si unde nu vin unii cu pareri, idei si actiuni distructive, se poate. Nu de mult imi aduceam aminte cu placere de un concurs de Soft de prin 2001-2002 parca, la Cluj, jos la Roland Garros... Eram 4 baieti din Bucuresti unul din Baia Mare (Marius Toia... foarte bun jucator) si restul din Cluj sau imprejurimi... Restul de pana peste 70 de oameni la un concurs ce a trebuit sa se joace in doua zile pline.... Eeeeeh, ce vremuri... Ma gandeam cu tristete, oare or fi disparut toti acei oameni pasionati? UITE CA NU! Bravo voua si la mai multi! Ar fi si pacat pentru ca potential, Slava Domnului, aveti.
Celor noi le spun bun-venit in gasca noastra de copii mari si le doresc sa ramana in familia asta de oameni ce impart aceeasi pasiune.
Voi intra constant pe forumul vostru si voi urmari cu interes ce se mai intampla la Cluj.
Numai bine si sa va mearga drept la tinta.... Bila Cristian.

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  fotografu' Mier Feb 17, 2010 1:51 pm

Intradevar e un adevarat maraton la Cluj. Au fost etape in care finala s-a jucat la ora 6 dimineata. Dar e frumos si, de ce nu, te asteptam macar la o etapa. Oricum sper sa ne intalnim la Timisoara in wk asta.
fotografu'
fotografu'
incepator-mediu
incepator-mediu

Mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie : 6
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.ionutphoto.com

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  artiss Mier Feb 17, 2010 3:41 pm

si nu numai ca s-au jucat finale la 6 dimineata, dar ... s-a tinut si scoru' la ora aia !? Very Happy Very Happy Very Happy

aaaaaaaa!!! si s-au demontat instalatiile la ora aia !!! affraid


Ultima editare efectuata de catre artiss in Mier Feb 17, 2010 4:35 pm, editata de 1 ori
artiss
artiss
incepator
incepator

Mesaje : 51
Puncte : 58
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : cluj napoca

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  Bill`s Eye Mier Feb 17, 2010 3:50 pm

Asta inseamna pasiunea fratilor... Sa ajungi sa dormi cu sagetile in mana, sa mergi pe strada gandindu-te la inchideri din 3 sageti... Chestii grele si adanc filozofice bre!
Ne vedem cu siguranta la Timisoara, asa ca: pe cai! pe ponei, pe asini, pe orice... sa ne vedem sanatosi.
Sa va mearga drept la tinta!(Registered Trademark) BILA.

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  artiss Mier Feb 17, 2010 4:21 pm

cat show pot sa scoata englezii din 3 bucatele de metal .... Shocked Shocked Shocked

mi-o placut mult mixu' asta
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
artiss
artiss
incepator
incepator

Mesaje : 51
Puncte : 58
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : cluj napoca

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty frumos

Mesaj  alexero2002ro Joi Feb 18, 2010 11:58 am

da baieti in sfarsit am ajuns si eu acasa dupa maraton !!!care pt mine tine un pic mai mult !!hehehehe nu ca m-as plange dar e bine sa stie cei noi initiati cat efort se poate depune pt a arunca trei sageti !!!si as vrea sa inteleaga ca pt a face ceva trebe si sacrifici!!ok aceste-a fiind spuse vreau sa zic ca imi pare rau ca nu am mai stat sa vad si finala care din cate am auzit a castigat-o Istvan (FELICITARI)
Da baieti haidati la Timisoara pt ca daca e in Timisoara maine e in toata tara!!!
Bila bine ai venit printre ardeleni !!!
alexero2002ro
alexero2002ro
incepator
incepator

Mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 42

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  andrei_bsf Joi Feb 18, 2010 3:27 pm

concursul de care ai amintit se intampla prin vara lui 2001 (eram acolo,ca spectator doar) si intradevar Toia parca a si castigat concursul intr-un Roland Garros neincapator,stateam si pe scari ,numai sa vedem board-ul. atata doar ca el juca la bull,daca-mi amintesc bine.
intradevar ... ce vremuri!!!





Bill`s Eye a scris:
Salutare si bine v-am gasit. Am fost curios astazi sa vad ce se intampla la Cluj cu Maratonul de care imi povestea Zoli inflacarat si pasionat in Decembrie la etapa nationala din Bucuresti... Trebuie sa recunosc ca sunt putin uimit, insa trebuie sa exclam: BRAVO FRATILOR! Daca as avea acum o palarie iar voi ati putea sa ma vedeti, ati vedea cum ma inclin si-mi scot palaria in fata voastra!
Asa cum spunea un mare filozof Bulgar: "Deci.... se poate!!" Atunci cand vrei si te organizezi si unde nu vin unii cu pareri, idei si actiuni distructive, se poate. Nu de mult imi aduceam aminte cu placere de un concurs de Soft de prin 2001-2002 parca, la Cluj, jos la Roland Garros... Eram 4 baieti din Bucuresti unul din Baia Mare (Marius Toia... foarte bun jucator) si restul din Cluj sau imprejurimi... Restul de pana peste 70 de oameni la un concurs ce a trebuit sa se joace in doua zile pline.... Eeeeeh, ce vremuri... Ma gandeam cu tristete, oare or fi disparut toti acei oameni pasionati? UITE CA NU! Bravo voua si la mai multi! Ar fi si pacat pentru ca potential, Slava Domnului, aveti.
Celor noi le spun bun-venit in gasca noastra de copii mari si le doresc sa ramana in familia asta de oameni ce impart aceeasi pasiune.
Voi intra constant pe forumul vostru si voi urmari cu interes ce se mai intampla la Cluj.
Numai bine si sa va mearga drept la tinta.... Bila Cristian.

andrei_bsf

Mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 43
Localizare : cluj

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  Bill`s Eye Joi Feb 18, 2010 6:23 pm

Salut Andrei, bine ca mi-ai adus aminte anul, nu mai stiam exact... 2001... Mamaa cat a trecut de-atunci... Intr-adevar Marius Toia a castigat in vara aia si-mi aduc aminte foarte bine de asta pentru ca juca finala impotriva mea... Very Happy A fost 4-2, se juca pe electronic, la care era setat Bull-ul 50 verde-50 rosu, asa ca toti jucam la Bull... Acolo a si fost prima oara pentru mine cand am dat 3 Bull-uri rosii, moment in care s-a intrerupt meciul pentru ca erau unii de la nu stiu ce revista si au vrut poze... era 2-2 si nu stiu daca asta m-a scos din mana sau nu. Oricum trebuie sa recunosc ca Marius era un jucator de mare clasa si cred nu cred ca as fi castigat chiar si fara pauza aia, asa ca trebuie sa recunosc ca a fost o realizare foarte buna pentru mine... Pe 3 a fost Both Atilla de la Odorheiu Secuiesccu, cel care a stat destul de mult prin Ungaria la turnee si a si castigat bani frumosi din Darts acolo la vremea aia si cu care am ramas foarte buni prieteni. Eeeehhh, amintiri... amintiri... De-asta merita sa incercati, sa va intalniti cu oameni ce impart aceeasi pasiune si sa aveti ce va aminti cu placere. Salutare, ne vedem la Timisoara! BILA

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  Bill`s Eye Joi Feb 18, 2010 6:29 pm

A, scuze, sa-i raspund si lui Alexel... Very Happy Eram de mult printre Ardeleni bre! Doar stii. Vorbim soon. Vii la Tequilla? M-am uitat in clasament la voi. Mai ai nevoie de puncte sa fii sigur. Hai, misca-ti curu` la Timisoara... Very Happy BILA

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  fotografu' Joi Feb 18, 2010 7:07 pm

nu uitati deseara de la 21.00 pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Darts Premier League.
Adrian Lewis v Raymond Barneveld
Terry Jenkins v Simon Whitlock
Phil Taylor v Ronnie Baxter
James Wade v Mervyn King

La sfarsitul programului va canta formatia Mondial. Visionare placuta.

Very Happy
fotografu'
fotografu'
incepator-mediu
incepator-mediu

Mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie : 6
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.ionutphoto.com

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty stiu

Mesaj  alexero2002ro Joi Feb 18, 2010 7:08 pm

stiu ca erai printre ardeleni dar pe forum nu !!!deci welcome !!
Da am nevoie de puncte dar avand in vedere ca am participat la 2 etape doar stau destul de bine!!urmeaza sa se afiseze clasamentul actualizat si cred io ca am mai urcat ceva locuri !!!
Da vin la Timisoara dar nu pot ajunge si la concursul pe echipe,am sa vin cu sebi din sibiu si ajungem prea tarziu sa ne putem inscrie la concurs asta e !!!salutari!
alexero2002ro
alexero2002ro
incepator
incepator

Mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 42

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty multumesc

Mesaj  alexero2002ro Joi Feb 18, 2010 7:09 pm

multumim de aviz sincer nu stiam mersi mult!!!
alexero2002ro
alexero2002ro
incepator
incepator

Mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 42

Sus In jos

SE POATE SI FRUMOS - Pagina 2 Empty Re: SE POATE SI FRUMOS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum