dartsmasters
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

+7
alexero2002ro
BUBU
the dentist
Eddie
zo-lee
tibi
Bill`s Eye
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost. - Pagina 2 Empty Re: Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

Mesaj  the dentist Lun Mar 15, 2010 10:29 am

era o vorba ca nu conteaza cat de lung ai parul
in cazul unora este din pacate doar o prelungire inutila a unui neuron
si se pare ca este si o prelungire inutila a "federatiei"
de aceea se pare ca esti pus pe post de purtator de cuvant pe toate forumurile
din pacate Eddie eu ti-am dat drept la replica pe acest forum dupa ce zo-lee ti-a restrictionat accesul
ma bucur ca ti la-i exprimat si ti-ai umplut inca o data gura cu "cacanar"
bila e usor sa scuipi si apoi sa spui "prietene"
stiai foarte bine si tu si bubu din discutiile telefonice din ianuarie (cele de o ora) ca te-am rugat de atunci sa afisati pe site-ul vostru copia scanata dupa cererea de afiliere si mi-ai dat dreptate
spre deosebire de cererile de afiliere (care sunt oficiale) pe mesenger si pe forum se scrie oricum
cred totusi ca o cerere oficiala nu este complectata in 5 minute
doar pe acest forum poate?
de astazi le urez celor de la bucuresti o discutie furtunoasa pe forumul lor

the dentist
Admin
Admin

Mesaje : 45
Puncte : 68
Reputatie : 2
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 48
Localizare : cluj-napoca

http://dartsmasters.ro

Sus In jos

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost. - Pagina 2 Empty Re: Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

Mesaj  tibi Lun Mar 15, 2010 12:20 pm

Eddie,
daca tu consideri ca ai argumentat foarte bine cuvintele prost, cacanar si ca nu exceleaza la darts si le consideri pe astea pastilute si arogante, putand fi exprimate in public, ce pot sa mai zic decat ca Bubu nu si-a ales un purtator de cuvant prea potrivit.
Daca Daniel va ureaza o discutie furtunoasa pe forumul vostru, eu va urez succes in activitatea viitoare, sa luati cat mai multe premii si sa le duceti in Bucuresti. Lasa ca provincialii trebuie doar sa sara cu banii, doar nu vor sa aiba tupeu si sa castige ceva. Hai, poate vreun loc 3 sau 4 dar atat.

O sa-i intreb pe Daniel Racoveanu de la Pitesti, pe Paul de la Oradea, pe Eusebiu de la Sibiu si pe cine va mai organiza concursuri de acest gen, daca va trebui sa ma autoexclud si de la acestea.
Have a nice life.

tibi

Mesaje : 7
Puncte : 13
Reputatie : 3
Data de inscriere : 04/03/2010
Localizare : Timisoara

http://www.dartstimisoara.ro

Sus In jos

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost. - Pagina 2 Empty Re: Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

Mesaj  artiss Lun Mar 15, 2010 3:40 pm

ma! eu nu inteleg de ce va mai chinuiti sa-i raspundeti lui eddie. incearca sa va aduca la acelasi nivel cu el si eu ii doresc sa ramana tot acolo.

nu stiu de ce il mai tineti pe forum!!! a avut ocazia sa-si exprime parerea si a ales si modul potrivit. las' sa urle in ograda lui! sa jigneasca pe cine vrea, dar nu aci.

forumu' avea la deschidere o regula. sper sa fie respectata macar prima. cine nu o respecta ... direct afara de pe forum. daca nu luati masuri de p'acuma o sa se ajunga ca si pe forumu' din timisoara.

discutia era chiar ok! fiecare isi aducea argumentele in moduri diferite, dar fara a jigni persoana care aduce argumentul.
oricum, discutiile sper ca vor dura mult mai mult pe forum si cred ca e normal sa se discute cat mai multe pana la constituirea intr-o federatie de dart, care sa reuseasca sa ii stranga pe majoritatea jucatorilor de darts din ro . pe toti nu va reusi, asta-i clar.

ps.
ma, yo n-am dat nici un 170 si cred ca pot sa-mi exprim parerea pe forum. sau numa' aia care's buni ???!

no! bravo Alexe!!! no!
artiss
artiss
incepator
incepator

Mesaje : 51
Puncte : 58
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : cluj napoca

Sus In jos

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost. - Pagina 2 Empty Re: Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

Mesaj  razvanBV Lun Mar 15, 2010 6:31 pm

salut baieti,
eu nu m-am bagat pana acum in niciuna dintre discutiile astea,dar cred ca e momentul sa auziti si pe ceilalti care nu sunt implicati in nici un fel,decat cel de a juca darts cu sagetile in mana contra altor oameni care au aceeasi pasiune ca mine.
parerea mea sincera din ce am vazut in cele 6-7 luni de cand joc darts cu voi toti, si aici ma refer la toti, indiferent de ce parte se afla sau din ce zona provin, este ca a inceput sa miste ceva pe plan national, si mai nou pe plan international.este un pas important care l-a facut bubu cu acest open care va avea loc, si aici trebuie sa imi dati dreptate. eu nu o sa tin partea nimanui in acest "razboi" al declaratiilor, daca il putem numi asa, dar eu stiam de la inceput ca nu avem federatie recunoscuta de mts. acest "subiect" a mai fost dezbatut si acum cateva luni pe site-ul celor de la timisoara si din cate imi aduc aminte, majoritatea stiau acest lucru.mie nu imi plac scandalurile si tot timpul incerc sa le evit, cine a inceput sa ma cunoasca stie asta, si tocmai din aceasta cauza am intrat pe forum, sa imi spun parerea.
asa ca incercati sa jucati mai mult darts si sa asteptam sa vedem ce va fi.parerea mea e ca lucrurile merg spre bine.
va salut pe toti cu respect Razvan (brasov)

razvanBV

Mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2010
Varsta : 42
Localizare : brasov

Sus In jos

Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost. - Pagina 2 Empty Re: Propun reconciliere Nationala... Sa ne lamurim odata si sa terminam cu rautatile fara baza si fara rost.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum