dartsmasters
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts...

2 participanți

In jos

Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts... Empty Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts...

Mesaj  Bill`s Eye Lun Mar 01, 2010 9:32 pm

Daca aveti rabdare prieteni si va descurcati cu Americaneasca destul de bine, cititi parerile unui nene din Chicago, si el jucator de Darts, la adresa Romaniei si a Darts-ului de aici... O sa simtiti mandrie si speranta ca ceea ce numim noi pasiune e pusa bine acolo unde este si ca se poate si mai bine... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ar fi frumos daca v-ati da si voi cu parerea referitor la articol si sa dezvoltam un subiect ce zic eu, e interesant...
Bila.

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts... Empty frumos

Mesaj  alexero2002ro Lun Mar 01, 2010 10:52 pm

da fff frumoase cuvinte adresate catre noi jucatori de darts si nu numai!!!ma bucur sa citesc asa ceva !!!numai bine




PS:mai jos e traducerea in romaneste deci nu trebuie sa sti engleza !!
alexero2002ro
alexero2002ro
incepator
incepator

Mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 42

Sus In jos

Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts... Empty Re: Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts...

Mesaj  Bill`s Eye Mar Mar 02, 2010 9:23 am

Asa e... corect... In prima faza, n-am observat ca exista textul si in Romana. Enjoy!

Bill`s Eye

Mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts... Empty Re: Cronica de calatorie in Romania a unui jucator de Darts...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum